headerphoto
Główna

Manicure na medal

Piękne i zadbane dłonie są wizerunkiem każdej kobiety nic więc dziwnego, że tak dużo uwagi poświęca im pani, która dba o dobry wygląd.

Sposobem na piękne dłonie jest manicure. To sposób aby mieć piękne i zadbane paznokcie na codzień.
Obecnie wśród kobiet dużą popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Jest to jeden z najnowszych trendów, dzięki któremu lakier odpryskujący z paznokci już nie jest problemem. A paznokcie zawsze są stylowe i zadbane.

Czym jest ten rodzaj manicure? Jak się go wykonuje? Jakie są jego zalety i cena?  Najpierw na paznokcie nakłada się cienką warstwę preparatu w wybranym kolorze. Potem tak nałożony lakier utwardza się za pomocą świtała UV. ten prosty z pozoru zabieg gwarantuje, że lakier utrzyma się na paznokciach około 3 tygodni, nawet przy normalnym wykonywaniu prac domowych. Stosowany w trakcie zabiegu lakier jest testowany dermatologicznie i nie powoduje  uczuleń. Panie decydujące się na nałożenie manicure hybrydowego muszą pamiętać, że nie można usunąć go za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci. Konieczna jest wizyta u manicurzystki, która usunie lakier specjalnym preparatem. Koszt nałożenia manicure hybrydowego kształtuje się około 70-100 złotych. Jednak wygoda i efekt warte są poniesionych kosztów.

Opinie kobiet, które zdecydowały się na  manicure hybrydowy świadczą jednoznacznie, że to dobra inwestycja. Można wybrać spośród wielu różnych stylizacji i zdobień jak również makijaż trzyma się dobrze nawet na kruchych paznokciach. Jednak aby manicure hybrydowy był naprawdę efektowny koniecznie trzeba wykonać go w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Zobacz to na zdjęciach:

uroda

kosmetyki

wizerunek

manicure

manicure hybrydowy

gabinet kosmetyczny


Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy