headerphoto
Główna

Jak usunąć przebarwienia na skórze?

Beauty Club Lemone
ul. Okólna Częstochowa, ul. Okólna 62
Polska,
Telefon: 34-368-16-09, rejestracja / kosmetyka 608-05-28-00, medycyna estetyczna 698-15-73-14 Fax:

Przebarwienia skórne niektórzy ludzie mają od urodzenia, ale często pojawiają się one w późniejszych latach życia.

Jak sobie z nimi poradzić? Sposobów jest wiele. Warto omówić te najpopularniejsze.

Odpowiednie kosmetyki
Jeśli nasze przebarwienia nie są znacznie widoczne i pojawiły się stosunkowo niedawno, możemy sami spróbować z nimi zawalczyć. W tym wypadku świetnie sprawdzą się peelingi złuszczające oraz kremy wybielające, które dostaniemy w każdej drogerii. Jeśli mimo stosowania wysokiej jakości produktów, dalej mamy problem z przebarwieniami, musimy wybrać inną opcję.

Mikrodermabrazja
Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, za pomocą którego usuwa się zrogowaciały naskórek. Pamiętajmy, że za pomocą tego zabiegu możliwe jest usuwanie przebarwień skórnych, które nie znajdują się na skórze właściwej. Mikrodermabrazja stymuluje proces odnowy naskórka. Jej efekty są bardzo szybko zauważalne. Jednak w przypadku większych przebarwień, warto zastosować inne, skuteczniejsze metody.

Zabiegi laserowe
Zabieg laserowy to skuteczny sposób na usuwanie plam barwnikowych. Zapewnia on wspaniałe efekty na całe życie. Zalecany jest szczególnie osobom, które mają wieloletnie, trwałe przebarwienia. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny. Musimy jednak pamiętać, że po takim procesie należy odpowiednio zadbać o ciało. Powinniśmy wtedy używać delikatnych produktów dla skóry wrażliwej. Warto również zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Dzięki temu nie narazimy się na niepotrzebne komplikacje po zabiegu. Taka usługa ma jednak swoje wady. Nie każdy może skorzystać z właściwości lasera. Zabieg ten jest niewskazany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, cukrzyków oraz osób z aktywnymi infekcjami skórnymi.

Zobacz to na zdjęciach:

uroda

kosmetyki

wizerunek


Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy