headerphoto
Główna

Garnitur nie tylko na miarę

Przy wyborze stroju galowego mężczyźni zwykle kierują się ceną i wygodą, często wybierając nawet używane garnitury, lub sugerując się poradą żeńskiej strony rodziny.

Warto jednak potraktować to zadanie bardziej indywidualnie oraz poświęcić mu nieco więcej uwagi, co może zaowocować doskonałym, stylowym i eleganckim wyglądem.
Istotnym uzupełnieniem męskiego stroju galowego są jego dodatki. Należy pamiętać o tym, aby były dopasowane do garnituru zarówno pod względem kolorystycznym, jak i stylowym.
Jeżeli decydujemy się na wytaliowany szyk marynarki, dobrze jest wybrać uniwersalną, ale dopasowaną do sylwetki koszulę w kroju slim fit. Kolorystyka jest elementem dość dowolnym, ale warto zasięgnąć porady, jeżeli mamy wątpliwości co do harmonijnego połączenia kilku różnych odcieni. Dlatego przy większości galowych okazji, najlepiej wybrać tradycyjne połączenie kontrastujące, takie jak czerń i biel. Białe koszule męskie idealnie komponują się z ciemnym garniturem. Mowa oczywiście o koszulach z długim rękawem, których mankiety powinny wystawać poza rękaw marynarki. Takie męsie koszule, możesz przeglądnąć w sklepie E- Koszule http://www.ekoszule.pl/index.php?cPath=59. Do tego odpowiedni krawat, namodniejsze są te w monochromatyczne wzory lub jednokolorowe. Jeżeli chodzi o spinki, są one bardzo stylowym dodatkiem, ale lepiej ich unikać, jeżeli nie możemy pozwolić sobie na te wykonane z materiałów szlachetnych. Pozostałej oferowanej w sklepach biżuterii często nie warto poświęcać uwagi, ponieważ moda męska powinna opierać się na prostocie. Warto jedynie poświęcić chwilę na wybór okularów oraz zegarka, jeżeli te, które posiadamy, nie są wystarczająco eleganckie.
Dopasowując obuwie do garnituru należy szukać butów w prostej stylizacji, najlepiej wykonanych ze skóry lub materiałów ją imitujących. Od lat modny jest sznurowany model oksfordzki, który jest zarówno wygodny jak i pasujący do większości stylizacji. Pod żadnym pozorem nie należy wybierać obuwia sportowego lub roboczego!
Odpowiedni wygląd zapewnić może widoczny na zewnątrz sukces. Dopasowanie garnituru oraz jego dodatków pomaga w zachowaniu eleganckiego i schludnego wizerunku przy uroczystych okazjach, oraz zwiększa pewność siebie.

Zobacz to na zdjęciach:

uroda

kosmetyki

wizerunek


Ten artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy